درباره کی سبز
با کی‌سبز ما آینده ای پیش بینی می‎کنیم که در آن جامعه مدرن می‎تواند با طبیعت هماهنگی داشته باشد. ما معتقدیم انسان‏ها باید به‎طور مداوم در محیط اطراف خود حضور داشته باشند و در صورت امکان با عملکرد مناسب خود در روند دلیل بهبود شرایط باشند. در حال حاضر با استفاده از چنین تکنولوژی پیشرفته‎ای چنین دورنمایی دور از دسترس نخواهد بود.
یکی از بزرگ‎ترین چالش‌هایی که بشریت با آن مواجه است موج عظیمی از پلاستیک‌های سمی است که تولید می‌شود. این دست پلاستیک‌ها محیط ما را برای قرن ها آلوده می کنند و باعث بروز بسیاری از مشکلات مربوط به سلامتی خواهند شد. نقطه تمرکز کی‎سبز دقیقا رفع این‎گونه مشکلات است.
فن‏آوری خاص نهفته در کی‌سبز برخواسته از دانش جمعی از دانشگاهیان برجسته ایران می‎باشد. پیش از شروع فعالیت‌ خود در قالب یک شرکت استارت‏آپ کوچک در میدان تره‏بار، بیش از یک دهه در حال پردازش و پالایش محصول خود در آزمایشگاه‏ها بودند. با وجود غیرمعمول بودن بازار، اما به دلیل واقع شدن در بازار و زنجیره غذایی که یکی از پرمصرف‎ترین بازارهای مصرف پلاستیک در ایران است، تاثیر مثبت و بسزایی در روند کار گذاشت. با استفاده از فن‎آوری انحصاری کی‎سبز و نام تجاری تکنولوژی آزبیو، بدون اینکه مصرف‎کننده دچار هیچ‎گونه مشکلی بشود، می‎توان تمامی ضایعات پلاستیکی را به کود گیاهی غنی از خاک تبدیل کرد.
مادیران با سرمایه‏گذاری اولیه بر روی پروژه از طریق بازوی سرمایه‎گذاری خطرپذیر، 20 درصد سهام را متعلق به خود کرد. با تامین‌ بودجه و راه‎اندازی موفق در توسعه عملیات و افزایش تولید تا دو برابر، به‌طور قطع دریافتیم که فن‏آوری در مقیاس موفق خواهد بود. این شرکت همچنین موفق به دریافت گواهی دانش‌بنیان از دولت به عنوان شرکت با فن‏آوری پیشرفته، شد. از آن زمان مادیران با تجمیع استارت‎آپ با گروه تولیدی خود در هشتگرد، با دیدگاه گسترش مقیاس عملیات‏ها در سطح ملی فعالیت خود را ادامه داد.